Zanieczyszczone powietrze to coraz częstszy problem doskwierający mieszkańcom Śląska, który niestety nasila się wraz z upływem lat. Aby nie pozostać obojętnymi w tej kwestii postanowiliśmy zadbać o zdrowie oraz komfort przyszłych mieszkańców City Parku Żory.

Każdy apartament na naszej inwestycji w swoim standardzie oferuje pakiet antysmogowy, który jest niezbędny do utrzymania czystego powietrza wewnątrz przez cały rok. Wraz z nim powietrze w Twoim mieszkaniu pozostanie czyste i zabezpieczone przed zanieczyszczeniami, takimi jak smog, kurz, pyłki, alergeny czy grzyby, niezależnie od pory roku i panującej pogody. Dodatkowo zapewni dopływ świeżego powietrza do apartamentu bez obawy o jakość powietrza na zewnątrz.

Zastosowanie nowoczesnych filtrów SIA.12 to komfort wpływający na Twoje codzienne życie. Ich konstrukcja składa się z podwójnej tkaniny posiadającej właściwości ograniczające przenikanie złego jakościowo powietrza, a membrana zbudowana z warstw nanowłókien dodatkowo chroni przed zanieczyszczeniami znajdującymi się za oknem.

Z jakich zatem zalet pakietu antysmogowego będziesz cieszyć się przez cały rok we własnym mieszkaniu?

Jeśli szukasz miejsca, które zadba nie tylko o Twoją wygodę i komfort, ale również o zdrowie, to apartamenty City Park Żory są idealnym wyborem!

Sprawdź już teraz nasze gotowe mieszkania na sprzedaż.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży:
Celina Rusek
tel. 600 955 255
e-mail: sprzedaz@hadexdevelopment.pl