Opis inwestycji

Osiedle Bursztynowe to niepowtarzalne osiedle budynków wielorodzinnych wykonanych z wysoką dbałością o detale. Inwestycja obejmowała budowę 4 budynków A, B, C i D o łącznej ilości 98 mieszkań o powierzchniach od 27 – 75 m2 oraz 24 garaży w zabudowie szeregowej.

Budynki wyróżniają się ciekawą bryłą architektoniczną i żywą kolorystyką nawiązującą do modernistycznej zabudowy śródmieścia Gliwic. Architektoniczna elegancja sprawia, że Osiedle Bursztynowe doskonale pasuje do okolicy zachowując jednocześnie indywidualny charakter.
Zastosowanie naturalnych elementów na elewacji takich jak: systemowe panele drewniane oraz kamień naturalny w strefach wejściowych, o ciepłych pomarańczowych barwach, doskonale komponuje się z otaczającą go przyrodą. Drewniana elewacja wygląda szlachetnie, dzięki czemu Gliwice zyskały kolejny, elegancki kompleks mieszkaniowy.

Dla mieszkańców parteru zaprojektowano zielone ogródki, a mieszkania na wyższych piętrach wyposażono w balkony bądź loggie 3,5 - 8,5m2.

Ciągi komunikacyjne budynku zaprojektowano w nowoczesny sposób poprzez zastosowanie cichobieżnych wind i wysokiej klasy wykończenie. Duży nacisk kładziono także na zapewnienie mieszkańcom poczucia prywatności.

Niewątpliwym atutem Osiedla jest otoczenie, wykonane miejsca odpoczynku oraz plac zabaw dla dzieci. Na terenie osiedla są bezpłatne miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości.

Lokalizacja

Galeria