Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Katowic w zielonej dzielnicy Kostuchna przy ulicy Smugowej 35.

Nieruchomość położona jest w dzielnicy willowej w otoczeniu domków jednorodzinnych i dużej ilości zieleni. W okolicy brak wysokiej zabudowy wielorodzinnej oraz zakładów przemysłowych. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole oraz placówki handlowe i usługowe.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum Katowic (ok. 15min.) oraz Tychami, Mikołowem oraz Mysłowicami. Łatwy jest też dostęp do autostrady A4, DTŚ i innych kierunków (Warszawa, Bielsko Biała, Cieszyn itp.)

Drugi etap inwestycji Osiedle "Przy Źródełku" obejmowal budowę 6 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych bezpośrednio przy ulicy Smugowej 35.

Powierzchnie użytkowe domów wynoszą od 146,11 -150,9 m2 wraz z garażem. Segmenty AB; CD i EF stanowią swoje lustrzane odbicie, z czego segment A i F są segmentami skrajnymi.

W każdym domu na parterze zaprojektowano wiatrołap, kuchnię otwartą na jadalnię, przestronny pokój dzienny z przeszkleniem od strony ogrodu i wyjściem na taras,  wc oraz garaż. Dodatkowo w pokoju dziennym zaprojektowano instalacje do podłączenia kominka, a w garażu pomocny schowek. W segmentach skrajnych "15A" i "20F" zaprojektowano wykusze w jadalni z dużymi oknami balkonowymi fix, dzięki czemu mieszkanie zyskuje przestrzeń i unikalny charakter.

Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie oraz łazienkę z możliwością wydzielenia osobnej garderoby. Domy posiadają poddasza nieużytkowe.

Na każdej działce zaprojektowano podjazd z kostki brukowej, chodnik i ogród. Działki mają powierzchnie od 175 - 300 m2

Malownicze okolice stanowią o wyjątkowości tego miejsca i zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodziną, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.

Główne atuty osiedla to:

Lokalizacja

Galeria