Opis inwestycji

Opatkowicka to inwestycja złożona z 8 domów bliźniaczych, które posiadają 80,5m2 - 91,12m2 powierzchni użytkowej. Do każdego domu przynależy garaż wraz z ogródkiem o powierzchni między 86m2 - 220m2. Budynki są trzykondygnacyjne, niepodpiwniczone z możliwością poddasza użytkowego. Posiadają funkcjonalny rozkład pomieszczeń, aby maksymalnie wykorzystać potencjał zabudowy.

Parter składa się garażu i wiatrołapu wraz z komunikacją. Piętro to komfortowa przestrzeń w postaci salonu z otwartym aneksem kuchennym, wraz z balkonem oraz komunikacja. Następna kondygnacja to dwa pokoje, z których jeden posiada balkon. Na tym piętrze znajduje się również łazienka oraz komunikacja. Kolejna kondygnacja to możliwość adaptacji otwartej przestrzeni poddasza, które można zaaranżować na indywidualne potrzeby mieszkańców.

Domy zaprojektowano w stylu klasycznym z wieloma nowoczesnymi elementami na elewacji, takimi jak szary klinkier oraz grafitowe akcenty kolorystyczne, łącząc w ten sposób nowoczesność z prostotą.

Osiedle domów zlokalizowane jest w spokojnej i zielonej, obecnie najczystszej, dzielnicy Krakowa -Opatkowicach z doskonałym dojazdem do centrum i innych dzielnic miasta. Dzielnica ta może pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Michał Borecki


tel. 608 089 569

michal.borecki@hadex.com.pl

Kontakt w sprawie inwestycji

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883 z późn. zm.), wypełniając i wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wykorzystywanie ich wyłącznie do celów przyjęcia i realizacji Państwa zapytania.

Lokalizacja

Domy

Symbol Metraż Garaż Poddasze Ogród Status Uwagi Plan Masz pytania?

Galeria