Opis inwestycji

Osiedle Stylove to projekt domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej dla osób ceniących sobie wygodę i optymalne rozwiązania.  Bryła budynków wyróżnia się prostą, ale nowoczesną architekturą, w której zawarto funkcjonalne rozwiązania aranżacyjne. Elewacja w odcieniach szarości oraz bieli z dodatkiem drewna to obecnie najmodniejszy trend w budownictwie, który jednocześnie zapewnia budynkom ponadczasowy, elegancki wygląd. Zastosowanie licznych przeszkleń na elewacji wygląda nie tylko nowocześnie, ale przede wszystkim wpływa na komfort mieszkańców. Mieszkania są doskonale doświetlone i funkcjonalnie zaprojektowane.

Osiedle Stylove to 24 domy jednorodzinne, niepodpiwniczone, dwu kondygnacyjne o powierzchni 125,65 lub 125,70m2. Na parterze budynku znajduje się przedsionek, pomieszczenie gospodarcze, toaleta oraz kuchnia otwarta na salon, z którego można wyjść na ogród. Na piętrze znajduje się sypialnia z garderobą, łazienka, dwa pokoje oraz dodatkowa niezależna garderoba. W każdym budynku jest garaż.

Dlaczego Osiedle Stylove?

 • Podwyższony standard wykonania

  Domy wyróżniają się nieszablonową bryłą oraz ponadczasową elegancją. Realizowane są z dużą precyzją i dbałością o szczegóły, dlatego do ich wykonania wybrane są trwałe materiały najwyższej jakości. 

 • Funkcjonalna przestrzeń

  Wnętrza domów zostały przemyślane i zaprojektowane pod jego przyszłych mieszkańców. Widoczny rozdział na strefę dzienną oraz prywatną wpływa na komfort mieszkania. Przestrzeń i funkcjonalne rozwiązania to główne atuty domów na Osiedlu Stylovym.

 • Miejsce sprzyjające relaksowi

  Osiedle Stylove położone jest w spokojnej i zielonej dzielnicy Gliwic, co zapewnia możliwość delektowania się wolnym czasem z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Do tego idealnie służy duży ogród, który przynależy do każdego z domów jednorodzinnych, jak również pobliski Park Starokozielski, trasy rowerowe czy zielone ogródki działkowe.

 • Znakomita komunikacja z innymi miastami Górnego Śląska

  Dzięki położeniu w śródmieściu Gliwic przy ul. Kozielskiej 78, osiedle domków jednorodzinnych posiada szybki dostęp do centrum miasta, jak również do dróg DTŚ, DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/, DK78 /Rybnik – Tarnowskie Góry/. Posiada także łatwe połączenie z autostradami A1 i A4.

 • Dogodna lokalizacja

  Osiedle Stylove znajduje się w Śródmieściu Gliwic, dzielnicy która zapewnia pełną infrastrukturę niezbędną w życiu codziennym, tj. przedszkola, szkoły, halę sportową, ośrodek zdrowia, sklepy, obiekty rekreacyjne, a także Park Handlowy Arena wraz z kompleksem rozrywkowym czy obiekt widowiskowo-sportowy Arena Gliwice.

Harmonogram budowy

 • Rozpoczęcie prac – czerwiec 2019r.
 • Podpisywanie umów przedwstępnych – w trakcie
 • Zakończenie prac – czerwiec 2021r.
 • Podpisywanie umów końcowych – od marca 2021r.

Standard wykonania

Najważniejsze informacje dotyczące standardu wykonania budynków mieszkalnych

Beata Herman

600 443 574

beata.herman@hadex.com.pl

Kontakt w sprawie inwestycji

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883 z późn. zm.), wypełniając i wysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych i wykorzystywanie ich wyłącznie do celów przyjęcia i realizacji Państwa zapytania.

Lokalizacja

Domy

Symbol Metraż Garaż Poddasze Ogród Status Uwagi Plan Masz pytania?

Galeria