HADEX DEVELOPMENT

HADEX to grupa kapitałowa obecna na rynku budowlanym nieprzerwanie od 1986r. Wiodącą rolę odgrywa w niej spółka deweloperska Hadex development, która zajmuje się budową gotowych osiedli domów i budynków wielorodzinnych. Dzięki doświadczeniu zespołu, znajomości rynku nieruchomości i branży budowlanej firma doskonale odnajduje się w kompleksowej realizacji projektów deweloperskich. Duży nacisk kładziony jest na wybór lokalizacji inwestycji, gdyż to od niej zależy późniejszy komfort mieszkańców. Firma dba o to, by projekty były przemyślane i funkcjonalne oraz budowane z certyfikowanych materiałów tylko dobrej jakości.  Nieustanne dążenie do perfekcji sprawia, że jesteśmy oceniani jako rzetelna i wiarygodna firma, o czym świadczą relacje z naszymi partnerami i mieszkańcami. Gwarancja jakości robot i obsługa posprzedażowa, to ważne aspekty naszej działalności.

„Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów,
gdyż ich opinia stanowi o jakości naszej pracy”

- mówi Prezes firmy Bogusław Hanzlik.

hadex-o-firmie

HADEX to także sieć hurtowni budowlanych Sprawdź


JAKOŚĆ WYKONANIA

Ponad 20-letnia działalność na rynku budowlanym pozwoliła nam stworzyć bazę sprawdzonych wykonawców w zakresie specjalistycznych branż oraz doświadczonych firm budowlanych. Zatrudniamy wykwa- lifikowaną kadrę zarządzająca, która posiada fachową wiedzę w zakresie nadzoru i sprzedaży  oraz z pasją podchodzi do pracy.

ARCHITEKTURA

Stawiamy na niebanalną architekturę, która jest nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim estetyczna. Wygląd osiedla ma sprawiać przyjemność przyszłym mieszkańcom i zapewniać bezpieczeństwo użytkowania.

MARKA

Marka Hadex jest rozpoznawalna na rynku śląskim z uwagi na długoletnią działalność na rynku budowlanym. Niezmiennie kojarzona jest z wysoką jakością i dobrą relacją jakości do ceny. Projekty są szacowane realnie adekwatnie do tego, co oferowane jest w cenie. Rozważnie też podchodzimy do nowych projektów i decydujemy się tylko na takie, które są interesujące i w zasięgu naszych możliwości finansowych. Nie chcemy narażać na ryzyko naszych klientów. Wpłaty pobieramy również dopiero po ukończeniu kolejnych etapów robót.


„Twoje marzenia - naszą inspiracją”


Współpracujemy