Opis inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w Katowicach Kostuchnie przy zbiegu ulic: Smugowej i Wantuły. Nieruchomość położona jest w dzielnicy willowej w otoczeniu domków jednorodzinnych i dużej ilości zieleni. W okolicy brak zabudowy wielorodzinnej i wysokiej oraz zakładów przemysłowych.

Dogodny dojazd do Katowic, Mikołowa, Tychów i Mysłowic. Łatwy dostęp do autostrady A4, DTŚ i innych kierunków (Warszawa, Bielsko Biała, Cieszyn itp.)

Inwestycja obejmowała budowę osiedla czternastu domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej rozmieszczonych w układzie: 4 + 4 + 6 budynków. Powierzchnie użytkowe domów kształtują się w przedziale 122,5 -195,9 m2.

Domy zaprojektowano w stylu klasycznym z wieloma nowoczesnymi elementami na elewacji, takimi jak drewno i klinkier, tworząc w ten sposób harmonijne połączenie nowoczesnego wizażu z klasycznym pięknem. Wszystkie domy posiadają poddasze użytkowe i garaż. 

W ramach każdej działki zaprojektowano podjazd z kostki brukowej, chodnik i miejsce na ogród. Na terenie osiedla przewidziano również dodatkowe miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości.

Lokalizacja

Galeria